פינוי פגרים החל מ-250 ש"ח זמינות 24/7- בריק פתרונות הדברה

ריח של פגר בבית? כנראה שיש חולדה מתה בביתביצוע הדברה באזורים שונים בבתי מגורים, חצרות, חדרי מדרגות גגות ועוד, הנעשית באמצעות שימוש ברעל, יכולה להביא למצב של פגרים. נניח מקרה בו בוצעה הדברה של עכברים, העכברים מסתובבים עם הרעל כמה ימים ברחבי המבנה עד שהם מתים, חתול יכול לאכול את העכבר ולקבל הרעלה אף הוא, מדובר במעגל שיכול להתפשט ולהתרחב גם ליונים כלבים ועוד. הימצאות פגרים הם לא דבר שבשגרה באזור מגורים אך כאשר קיימים כאלו המפגע התברואתי שיכול להיווצר נוראי.

כיצד ניתן לדעת שקיים פגר?לא תמיד הפגר נראה לעין , ישנם חיות שנוהגות להסתתר מתחת לרכבים חונים במקלטים בארונות פירי מעלית, תעלות ניקוז ועוד. את הפגר ניתן לאתר לפי הריח, ריח של פגר זה משהו שקשה לפספס, הוא חזק מאד ומצחין. לכן, כאשר קיים ריח חזק שמקורו לא ברור, יש לחשוש שמדובר בנבלת חיה. לעיתים, קשה לאתר את מקום הריח ולכן יש לפנות לאיש מקצוע מומחה באיתור פגרים פינויים וחיטוי המקום. איתור פגר דורש מיומנות ומקצועיות, לכן חשוב להזמין אדם שזה המקצוע שלו והוא מפנה פגרים מנוסה, לוודא שיש ברשותו את הכלים המתאימים למשימה והמיגון הנדרש, הוא כבר ידע לזהות אם הריח נובע מפגר או מגורם זיהומי אחר.לאחר שאותר הפגר יש לפנותו ולבצע חיטוי מקיף למקום בו היה הפגר. כיון שפגר מכיל זיהומים כבדים ועלול להעביר מחלות אין להמצא בקרבתו, או לבוא עימו במגע, אפילו באמצעות שקית או כפפות. חשוב שתהליך הפינוי יבוצע באמצעות איש מקצוע מורשה, המגיע ממוגן עם חומרי החיטוי המתאימים. כמו כן, אין להמתין אלא להזמין פינוי מיידי ברגע שעולים על המפגע, כיוון שפגר יכול להביא מזיקים נוספים כדוגמת ג'וקים, תולעים, עכברים ועוד.


את הפגרים מפנים לפי הנחיות המשרד להגנת הסביבה, הקובעות שיש להעביר את הפגרים לשטח פתוח מרוחק ממגורי אדם ומעיר ולקבור אותם שם, כדי למנוע הפצת מחלות. ישנם אנשים המבקשים לפנות חיה אהובה שמתה בביתם ולקבור אותה במקום ייעודי.סוגי פגרים הניתנים לפינויפינוי חתול מת- חתולי רחוב עלולים למצוא את מותם בכל מיני סיטואציות, מפגיעת רכב, הרעלה, חולי ועוד. בכל אחד מהמקרים הממצא לא נעים וכאשר לא ידוע אילו נגיפים החתול עלול להכיל חשוב מאד לא להתקרב אל גופתו, ולהזמין עבורו פינוי מקצועי.


פינוי בעלי כנף- יונים עורבים וציפורים, מוצאים את מותם באופן מסתורי, ולעיתים נוחתים על גגות בתים או בחצרות. מצב לא נעים שיכול להביא לאזור המגורים טורפים נוספים וכמובן לזהם את המקום, גם פגרים אלו ניתנים לפינוי בעזרת איש מקצוע.


פינוי מכרסמים- במקרים בהם הפינוי נדרש לאחר הדברה, כאשר המכרסמים נלכדו או מתו מרעל הריסוס. לרוב במצבי הדברה קיימים מספר רב של פגרים, המכרסמים ידועים ככאלה שנמצאים במקומות מזוהמים, בביוב ומעבירים מחלות רבות ואפילו מחלות קטלניות, אסור לגעת בפגרים אלו באופן לא ממוגן ומקצועי כיוון שהם בעלי סיכון הדבקה כמעט וודאי ונושאים עימם מגוון של מחלות, חובה במקרה זה להיעזר באיש מקצוע מיומן וממוגן.


פגר שנמצא בבית עסק עלול לגרור נזק רב מעבר למפגע הבריאותי, הריח יבריח את הלקוחות, בייחוד במקרים בהם מדובר במקום שמוכר מזון, זה גורם לנזק תדמיתי משמעותי ולרוב יידרש חיטוי של כל המקום וטיהורו, ואפילו סגירתו עד שהריח יעבור.


פגר הנמצא בשטח ציבורי, ברחוב בכביש או בגינה, יפונה על ידי שירותי העירייה, יש ליצור קשר עם מחלקת התברואה של העירייה שבשטחה נמצא הפגר ולהזמין פינוי מיידי. לעירייה יש אנשי מקצוע שתפקידם לדאוג לשירותי הניקיון והתברואה של העיר והם מודעים לדחיפות של פינוי פגר, ולנזקים הבריאותיים שהוא עלול לייצר, בייחוד במקום שמסתובבים בו ילדים. לכן, אנשי התברואה של העירייה מגיעים באופן מיידי, ועד שעתיים מרגע הדיווח.פגרים- מפגע ריח רציניבטבע, פגר של חיה אחת משמש מזון לחיות טורפות אחרות, ומה שמושך את החיות אל הפגר זהו הריח החזק שיוצרת הנבלה שמתחילה בתהליך הריקבון, בתהליך הריקבון מגיעים חיידקים וחרקים כתוצאה מכך מתפשט ריח חזק מאד של צחנה. בהרבה מקרים, בייחוד כאשר הפגר שהה זמן רב במקום, הריח לא עובר ויכול להישאר ימים ושבועות. למרות החיטוי והניקיון של איש המקצוע, מדובר בריח קשה מנשוא שמהווה מטרד לתושבים, ומושך אליו מזיקים נוספים. גם איוורור המקום וריסוס מטהרי אוויר לא תמיד מועילים.


ישנם שיטות שונות להעביר ריח חזק, ניתן להשתמש באבקת סודה לשתיה, להמיס אותה במים חמים ולהשפריץ באזורים בהם הריח לא עובר, לסודה תכונות סופחות ריח. לא תמיד זה יעביר את הריח במלואו אך זה יפחית אותו באופן משמעותי. ניתן גם לפזר קפה באזור בו שהה הפגר, לקפה בדומה לסודה תכונות סופחות ריח, בנוסף ישנם תכשירים סופחי ריח ומנטרלי ריחות אותם ניתן להשיג ברשתות הפארם, ובסופרמרקטים.


במיקרים רבים, בהמשך לשירות הפינוי חיטוי אותו מבצע איש המקצוע המפנה את הפגר, ניתן לבקש שירות הדברה נגד מזיקים נלווים. פגר יונה יכול להביא עימו ריח שימשוך כינים קרציות ורימות, באמצעות ריסוס מתאים ניתן למנוע את הגעתם והתפשטותם.עלות פינוי פגרהמחירים של שירותי פינוי פגרים משתנים מחברה לחברה, כאשר מדובר בפינוי פגר של חיה קטנה ציפור יונה חתול או עכבר, התשלום יהיה לפי העבודה הנלווית כולל איתור פינוי וחיטוי, המחיר לתשלום יהיה

בין 150-600 ₪ .לסיכוםשירות של פינוי פגרים חייב להתבצע על ידי מפנה פגרים מוסמך, ממוגן ובעל חומרי החיטוי הנדרשים, פגרים הניתנים לפינוי הם פגרי חתול, מכרסמים למיניהם, ציפרים מסוגים שונים ואפילו פגר של כלב. השירות כולל איתור הפגר, איסופו, איתור פגרים נוספים באזור, וחיטוי קפדני שיביא להשמדת כל המזיקים שהפגר מביא עימו, בנוסף ניתן לרסס את המקום בחומר הדברה כנגד מזיקים הנלווים לסוג הפגר.חשיבות הפינוי של הפגר גבוהה, אך חשוב יותר לא לבצע זאת באופן עצמאי, מעבר לתחושת הגועל שמלווה עם הפינוי ויכולה לגרור תגובות לא רצויות, קיימת סכנה ממשית שפינוי הגופה ידביק בנגיפים חיידקים ווירוסים שנמצאים על פגר החיה. לא מדובר בנגיפים פשוטים, חלק מהנגיפים יכולים לגרור תגובות קשות ואפילו להביא את האדם שבא במגע עימם לאשפוז בבית חולים, לכן לא כדאי לחסוך את הכסף והזמן שדורש להזמין גורם מקצועי מפנה, כי העלות במקרה זה עלולה להיות גבוהה יותר, כאשר נגרמת מחלה קשה.


בגלל שקיימת דחיפות בפינוי פגרים, קיימות חברות שמספקות שירותי פינוי פגרים 24 שעות ביממה, כך שאם אותר פגר באמצע הלילה, ניתן להזמים פינוי יעיל ובאופן מיידי גם באמצע הלילה. לאנשי מקצוע קיימות שיטות מתקדמות לאיתור הפגרים.


לייעוץ התקשרו עוד היום!

בריק פתרונות הדברהפינוי פגרים מהיום להיום 24/7

השאירו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדםבריק פתרונות הדברה מתקדמים לשרותך!