הדברת עכברים ברמת גן

גרים ברמת גן ומחפשים הדברת עכברים בבית דחוף? פתרונות הדברת עכברים מהירה, מקצועית וכוללת אחריות לתוצאותהדברת עכברים היא הדברה שחשוב מאוד לבצע. אם יש לכם עכבר או עכברים בבית, מדובר על מכרסם שבהחלט כדאי להיפטר ממנו כמה שיותר מהר שכן, מדובר על מכרסם שעלול להיות מסוכן מאוד. מעבר לעובדה שמרבית האנשים נרתעים ואף חוששים מעכברים, העובדה שהעכברים לרוב מגיעים מהביוב גורמת להם להיות מפגע תברואתי של ממש. העכברים מביאים על הפרווה שלהם חיידקים ומזיקים שונים שיכולים לפגוע בבריאותו של כל אדם שמצוי בקרבתם. אם אתם מתגוררים ברמת גן והופיע בביתכם עכבר או שהופיעו כמה עכברים, חשוב מאוד שתבחרו שירות הדברת עכברים ברמת גן אשר ידוע כשירות מקצועי, מנוסה ואמין שיסייע לכם להיפטר מהעכברים בביתכם בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.


הדברת עכברים מתבצעת כיום בשתי שיטות עיקריות: הנחת מלכודות עכברים והדברה באמצעות תיבות האכלה. במלכודות מומלץ להשתמש כאשר כמות העכברים בבית נמוכה אך אם מדובר במכה קצת יותר רצינית של עכברים, חשוב מאוד להשתמש בתיבות האכלה. אם אתם תוהים כיצד בעצם מתבצעת הדברת עכברים ברמת גן, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

איך תדעו שיש לכם עכבר בבית?גם אם זה ישמע לכם מעט מוזר, טרם אתם מזמינים שירותי הדברה ברמת גן, עליכם לוודא שבאמת יש לכם עכבר בבית. גם אם ראיתם פעם אחת את העכבר, יתכן מאוד שהוא יצא מביתכם. יש לוודא שהוא עדיין בבית. בכדי לוודא שיש לכם באמת עכבר או עכברים בבית כדאי שתניחו חתיכה של נקניק במרכז החדר למשך הלילה, אם אתם רואים שהחתיכה נאכלה מעט סביר להניח שיש לכם עכבר בבית. רמזים נוספים שיכולים להצביע על כך שיש לכם עכבר בבית הם: גללי עכברים שמפוזרים בבית שניתן לראות בעיקר באזור המטבח או המזווה. חשוב לדעת כי עכברים מעבירים מחלות דרך הצואה או השתן שלהם ועל כן, אם אתם מגלים גללי עכברים יש לפנות באופן מיידי לשירותי הדברה הטובים ביותר בתחום הדברת עכברים ברמת גן.חולדות או עכברים?חשוב מאוד להבדיל בין עכברים לחולדות שכן, לא פעם אופי ההדברה וסוג ההדברה ישתנה בין המכרסם שיש לכם בבית. אם אתם תוהים האם יש לכם חולדות או עכברים בבית, תוכלו לזהות זאת כך: ראשית כל, עכבר יהיה בגודל של 4 ס"מ בממוצע לעומת חולדה שגדולה ממנו באופן משמעותי ויכולה להגיע לגודל של 1 ס"מ. לעכברים ולחולדות יש זנב ארוך ביחס לגוף שלהם אך הזנב של החולדה בניגוד לזנב העכבר גם עבה יותר, לעכבר יש גללים שחורים בגודל ובצורה של גרגר אורז ואילו הגללים של החולדה בגודל כפול מגרגרי אורז. מעבר לכך, כרסומים גדולים במזון, בקופסאות קורנפלקס או בפירות יכולים להעיד על חולדה בבית. גם אם נופלים לכם דברים מהשיש במטבח ככל הנראה מדובר על חולדה שעשה זאת. לעומת זאת הכרסומים של העכבר קטנים יותר. אם יש לכם חוטי חשמל או שקעים אכולים בבית מדובר על חולדה שכן היא נוטה לשייף את השיניים שלה.


למידע נוסף על לוכד חולדות ברמת מגן

לוכד עכברים ברמת גןהדברת עכברים ברמת גן באמצעות תיבות האכלהשיטה אחת של הדברת עכברים היא באמצעות תיבות האכלה. מדובר על שיטה שבה משתמשים בעיקר כאשר מדובר על מכת עכברים גדולה באופן יחסי ושימוש במלכודות לא יעשה את העבודה כפי שצריך. תיבות האכלה הן קופסאות שמכילות רעל עכברים. את הקופסאות בלתי אפשרי לפתוח והן בטוחות לשימוש. הן מתאימות לגודל של עכבר. כלומר, רק עכבר יצליח להיכנס אליהן ולאכול מהרעל שמצוי בהן. כמובן שהדברה מעין זאת חייבת להתבצע על ידי מדביר מקצועי שיודע כיצד לבצע את העבודה בצורה בטוחה ואיכותית.


המדביר יניח בשלב הראשון את תיבות ההאכלה המדוברות במקומות נסתרים שאין אליהם גישה על אף שהן אמורות להיות רחוקות מהישג היד של דיירי הבית. חשוב מאוד שהמדביר יראה לכל דיירי הבית היכן ממוקמות התיבות. בשלב השני המדביר יעזור למשך 10 ימים ויחזור לאחר מכן. אם כמות העכברים שנתפסו בתיבות לא מספיק גדולה, הוא ישוב שוב לאחר כמה שבועות לעיתים אפילו כמה חודשים. לא פעם המדביר יבדוק במהלך ביקורות שהוא יבצע האם נשאר רעל בקופסא. במידה ואין מספיק רעל ללכידת עכברים הוא יוסיף רעל. אם לאחר פרק זמן ארוך מרבית העכברים נתפסו המדביר יבין כי הבעיה נפתרה.


אם מדובר על עכבר אחד שיש לכם בבית ואתם תוהים כיצד להיפטר ממנו, לא פעם תספיק מלכודת עכברים. אם הצלחתם לתפוס את העכבר במלכודת ביתית או במלכודת שרכשתם מחנות כלשהי מה טוב, אם לא הצלחתם לתפוס את העכבר באופן עצמאי חשוב לפנות למדביר מקצועי ומנוסה.כיצד בוחרים מדביר עבור הדברת עכברים ברמת גן?אם אתם מחפשים מדביר עבור הדברת עכברים ברמת גן, חשוב מאוד שתבחרו אותו בצורה הטובה ביותר. ראשית כל, עליכם לוודא שיש לו תעודת מדביר בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה. שנית, חשוב מאוד שתבחרו רק במדביר אשר ידוע כמנוסה בתחום הדברת עכברים ומומלץ.


גרים ברמת גן ומחפשים הדברת עכברים בבית דחוף? בריק פתרונות הדברה ברמת גן לשרותך! פתרונות הדברת עכברים מהירה, מקצועית וכוללת אחריות לתוצאות


לייעוץ חינם וללא ההתחייבות צרו קשר עוד היום, בריק פתרונות הדברה ברמת גןהדברת עכברים ברמת גן כולל אחריות לתוצאות! 24/7

לייעוץ ומידע השאירו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדםבריק פתרונות הדברה מתקדמים לשרותך!