כל מה שחשוב לדעת על הדברת עכברים וחולדות


עכברים וחולדות אינם אורחים שכיחים, וטוב שכך, שכן הם עשויים לגרום לנזק משמעותי לרכוש ותשתיות בבית ונושאים עימם מחלות שונות שחלקן מסוכנות לבני אדם. אם ראיתם עכבר או חולדה בחצר הבית, ובוודאי שאם פגשתם בהם בתוכו, כדאי לקרוא מייד למדביר מקצועי שמתמחה בהדברת עכברים וחולדות. 

מכרסמים ברוכי כשרונות
הטבע צייד את המכרסמים בכישורי הישרדות מרשימים: חוש ריח מפותח, שמיעה מעולה, וחיישני תנועה רגישים במיוחד בשפם ובשערות הגוף. תכונות אלה מאפשרות להם למפות את השטח בו הם נמצאים, לזהות סכנות באופן מיידי ולחמוק מהן במהירות. פתרון אפשרי ללכידת עכבר הוא מלכודות שונות, אך הוא פתרון מקומי וזמני שנפטר מעכבר אחד בלבד ועבור חולדות הוא הרבה פחות יעיל. 

חולדות נוטות להתחמק ממלכודות והן נחשבות לבעל חיים אינטיליגנטי ומסוכן. החולדות תוקפות כאשר הן מאוימות, אינן נוגעות בפתיונות שנגעה בהן יד אדם, וההמלצה החד משמעית היא לא לנסות ללכוד חולדות לבד אלא לקרוא למדביר מקצועי המנוסה בהדברת מכרסמים.


אם בכל זאת החלטתם ללכת על אופציית הלכידה כדאי להזמין לוכד עכברים וחולדות מקצועי ומיומן ולא לנסות לתפוס את המכרסם בעצכם כיוון שזה יכול להיות מסוכן. 

משפחת המכרסמים
עכברים וחולדות אינם באים לבד והם לעולם אינם מתרחקים מהקן שלהם. העכברים מתרחקים מהקן למרחק של עד 75 מטר וחולדות עד מרחק של 25 מטר בלבד, כך שאם ראיתם מכרסם בחצר או בבית, כנראה שהקן המשפחתי אינו רחוק מכם, והיכן שיש מכרסם אחד יש עוד. הדברת עכברים מקצועית, שנעשית על ידי מדביר עכברים מקצועי, נדרשת כדי למצוא את הקן, להשמיד אותו, ובכדי לוודא שלא תיפגשו עוד מכרסמים בעתיד הקרוב.

אז מה עושים?
אם גם אתם סובלים מנוכחות מכרסמים או שנתקלתם בעכבר או חולדה, בתוך הבית או מחוצה לו, התקשרו אלינו ותנו לנו לפטור אתכם מהעונש הזה. 

אנחנו נזהה את המכרסם המדובר, נאתר את הקן, ונמצא את שיטת ההדברה הטובה ביותר ואת חומרי ההדברה המתאימים ביותר להדברת קן המכרסמים.

לעיתים קרובות אנו משתמשים בחומרים חכמים להדברה "חכמים"ת עכברים וחולדות ובשיטות הדברה ביולוגיות שבעזרתן אנו גורמים למכרסם לשאת על גופו את חומרי ההדברה ולהדביק את כל משפחתו, או משלבים מספר טכניקות וחומרים לקבל תוצאות מיטביות.


אנו, בבריק הדברות, מתאימים את שיטת ההדברה לצורך ולתנאי השטח בצורה אופטימלית, כך שתוצאות ההדברה יכללו לא רק הדברה מוחלטת של המזיק, בזמן הקצר ביותר האפשרי, אלא גם מינימום פגיעה סביבתית מחומרי ההדברה.



2all - בניית אתרי אינטרנט